Thursday, September 21, 2023


Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie „Dzika Rumunia”

Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie „Dzika Rumunia” która obejmuje wybór zdjęć wykonanych przez artystę Dana Dinu w rezerwatach,…

By Ignat Timar , in Bez kategorii , at 3 lipca, 2022

🇵🇱 Serdecznie zapraszamy na wirtualny spacer po wystawie „Dzika Rumunia” która obejmuje wybór zdjęć wykonanych przez artystę Dana Dinu w rezerwatach, parkach narodowych i przyrodniczych w Rumunii.
Wystawa jest prezentowana w plenerze w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, przy ul. Rajskiej 1, do 12.08.2022.
Wielkie podziękowania dla Dorota Ostrowska ᶠᵒᵗᵒʳᵉᵖᵒʳᵗᵉʳ, entuzjastycznej fotoreporterki, która zrobiła na nas wrażenie swoimi zdjęciami. Pełny album zdjęć można znaleźć tutaj:
————————
🇬🇧 We are pleased to invite you to a virtual walk through the exhibition „Wild Romania”, which includes a selection of photos taken by artist Dan Dinu in the national natural parks and reservations in Romania.
The exhibition is presented outdoors at the Regional Public Library in Cracow, 1 Rajska St., until 12.08.2022.
Many thanks to Dorota Ostrowska ᶠᵒᵗᵒʳᵉᵖᵒʳᵗᵉʳ, an enthusiastic photojournalist, who impressed us with her photos. The full photo album can be found here: